Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa na południu Polski amatorska liga koszykówki!

Terminarz II i III kolejki!!

II kolejka

14.10.2017 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 Wataha - Kraków Globalls
9:30 Remates - Lobe Miners 
11:00 Newleśniqi - Basen Camena
12:30 Navio Stokersi - Alpha Cats
14:00 CNS - Dobczyce Goats
15:30 GL Team - Przybylski
17:00 Basket Kłaj - Sharks
18:30 Złe Towarzystwo – Bulldogs

Sektor B

8:00 Armada - 3x3basket.pl
9:30 FitWeekend.pl - TLB
11:00 Kulą w Łeb - LeciKulka.pl
12:30 Jelenie w Terenie - Myśliwi
14:00 Greek Freaks - Emeryci i Renciści
15:30 Biało-Czarni - Double Blast
17:00 Poland Trotters - RadwanSport
18:30 Wilki Rabka – Whaeva

15.10.2017 Niedziela

Hala A

8:00 Ranplast - Hurricane
9:30 Łowcy - GG Media
11:00 Shootout - Miasteczko
12:30 C&C - Snajperzy
14:00 HALdent - Agiehamy

Hala B

Sektor A

8:00 Hatifnaty - BLC
9:30 Promile - UKS Liszki
11:00 Gorillas - Albertus
12:30 ISK Hussars - Yellow Pigs
14:00 MSK - Tarinwest
15:30 CBPS - PK Chaos
17:00 Dzięki, Cześć - Space Invaders

Sektor B

8:00 We Got Game - Cisi
9:30 PCP – ZGWS
11:00 Blue Lagoons - Technika
12:30 NWCSD - Basysta
14:00 Amway - Janusze Basketu
15:30 Nogi Węża - RockyBallers
17:00 Betony - Angry Balls

III kolejka

21.10.2017 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 Alpha Cats - Poland Trotters 
9:30 Space Invaders - Basen Camena
11:00 Jelenie w Terenie – Remates
12:30 Bulldogs - Sharks
14:00 BLC - CNS
15:30 Przybylski - Betony
17:00 Angry Balls - CBPS
18:30 PK Chaos - Dzięki, Cześć

Sektor B

8:00 Amway - Nogi Węża
9:30 Kulą w Łeb – Wataha
11:00 Technika - Navio Stokersi
12:30 RockyBallers - Gorillas
14:00 Basysta - FitWeekend.pl
15:30 Albertus - Greek Freaks
17:00 Newleśniqi - GL Team
18:30 RadwanSport - Wilki Rabka

22.10.2017 Niedziela

Hala A

8:00 Miasteczko - C&C
9:30 Hurricane - Shootout
11:00 HALdent – Ranplast
12:30 GG Media - Agiehamy
14:00 Snajperzy - Łowcy

Hala B

Sektor A

8:00 Armada - Blue Lagoons
9:30 UKS Liszki - ISK Hussars
11:00 Basket Kłaj – MSK
12:30 Tarinwest - Hatifnaty
14:00 ZGWS - Myśliwi
15:30 Dobczyce Goats - Złe Towarzystwo
17:00 TLB - PCP

Sektor B

8:00 Lobe Miners - NWCSD
9:30 Emeryci i Renciści - Biało-Czarni
11:00 Kraków Globalls - We Got Game
12:30 Yellow Pigs - LeciKulka.pl
14:00 Cisi - Promile
15:30 Double Blast - Janusze Basketu
17:00 Whaeva - 3x3basket.pl