Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa na południu Polski amatorska liga koszykówki!

TERMINARZ KOLEJEK IV-IX!

Poniżej terminarz kolejek IV-IX! Jak zwykle wielka prośba o sprawdzenie, czy nie wkradł się jakiś błąd. Meczów jest ogromnie dużo, dlatego prosimy o uważne sprawdzenie i ewentualne zgłoszenia błędów mailowo na lachowicz@knba.krakow.pl
Prace nad terminarzem trwały blisko dwa tygodnie, przez cały ten czas, a także znacznie wcześniej spływały do nas prośby o ustawienie meczów w tym czy innym terminie. Staraliśmy się jak zawsze, jednak nie wszystkie prośby udało się spełnić. Bo co zrobić jeśli w danej kolejce mają ze sobą zagrać zespoły, które wyraziły chęć zagrania w sobotę rano i niedzielę wieczór... Mimo wszystko wierzymy, że zdecydowana większość z Was będzie zadowolona! 

IV kolejka

 

25.11.2017 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 Remates - Myśliwi

9:30 Poland Trotters - Technika

11:00 CBPS - Przybylski

12:30 CNS - Tarinwest

14:00 Betony - Newleśniqi

15:30 Dzięki, Cześć - Angry Balls

17:00 Space Invaders - PK Chaos

18:30 Złe Towarzystwo - BLC

 

Sektor B

8:00 Nogi Węża - Janusze Basketu

9:30 Biało-Czarni - Albertus

11:00 Wataha - LeciKulka.pl

12:30 NWCSD - Jelenie w Terenie

14:00 FitWeekend.pl - Lobe Miners

15:30 We Got Game - Kulą w Łeb

17:00 Wilki Rabka - Alpha Cats

18:30 Blue Lagoons - 3x3basket.pl

 

26.11.2017 Niedziela

 

Hala A

8:00 Shootout - HALdent

9:30 Łowcy - Miasteczko

11:00 Ranplast - Agiehamy

12:30 C&C - Hurricane

14:00 GG Media - Snajperzy

 

Hala B

Sektor A

8:00 ZGWS – TLB

9:30 PCP - Basysta

11:00 GL Team - Basen Camena

12:30 Hatifnaty - Basket Kłaj

14:00 Bulldogs - Dobczyce Goats

15:30 MSK - Sharks

17:00 Double Blast - Emeryci i Renciści

 

Sektor B

8:00 Gorillas - Amway

9:30 Yellow Pigs - UKS Liszki

11:00 ISK Hussars – Cisi

12:30 Whaeva – RadwanSport

14:00 Promile - Kraków Globalls

15:30 Greek Freaks - RockyBallers

17:00 Navio Stokersi - Armada

 

V kolejka

 

2.12.2017 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 Remates - NWCSD

9:30 Przybylski - Dzięki, Cześć

11:00 Basket Kłaj - CNS

12:30 RadwanSport - 3x3basket.pl

14:00 GL Team - Betony

15:30 Newleśniqi - CBPS

17:00 TLB - Myśliwi

18:30 BLC - Bulldogs

 

Sektor B

8:00 Emeryci i Renciści - Janusze Basketu

9:30 Basysta - ZGWS

11:00 Wataha - We Got Game

12:30 Jelenie w Terenie - FitWeekend.pl

14:00 Kraków Globalls - ISK Hussars

15:30 Nogi Węża – Gorillas

17:00 MSK - Hatifnaty

18:30 Tarinwest - Złe Towarzystwo

 

3.12.2017 Niedziela

 

Hala A

8:00 Hurricane - Łowcy

9:30 HALdent - C&C

11:00 Ranplast – Shootout

12:30 Snajperzy - Agiehamy

14:00 Miasteczko - GG Media

 

Hala B

Sektor A

8:00 Alpha Cats - Whaeva

9:30 Albertus - Double Blast

11:00 Angry Balls - Space Invaders

12:30 Dobczyce Goats - Sharks

14:00 PK Chaos - Basen Camena

15:30 Lobe Miners - PCP

17:00 Technika - Wilki Rabka

 

Sektor B

8:00 Amway - Greek Freaks

9:30 UKS Liszki - LeciKulka.pl

11:00 Kulą w Łeb - Promile

12:30 Cisi - Yellow Pigs

14:00 RockyBallers - Biało-Czarni

15:30 Armada - Poland Trotters

17:00 Blue Lagoons - Navio Stokersi

 

VI kolejka

 

9.12.2017 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 FitWeekend.pl - Remates

9:30 NWCSD - Myśliwi

11:00 CNS - MSK

12:30 CBPS - GL Team

14:00 Betony - Basen Camena

15:30 PK Chaos - Angry Balls

17:00 Dzięki, Cześć - Newleśniqi

18:30 Bulldogs - Tarinwest

 

Sektor B

8:00 Whaeva - Technika

9:30 Promile - Wataha

11:00 RadwanSport - Alpha Cats

12:30 Biało-Czarni - Amway

14:00 TLB - Basysta

15:30 We Got Game - LeciKulka.pl

17:00 Wilki Rabka - Armada

18:30 ISK Hussars - Kulą w Łeb

 

10.12.2017 Niedziela

 

Hala A

8:00 GG Media - Hurricane

9:30 Łowcy - HALdent

11:00 Shootout - Agiehamy

12:30 C&C - Ranplast

14:00 Snajperzy – Miasteczko

 

Hala B

Sektor A

8:00 ZGWS - Lobe Miners

9:30 PCP - Jelenie w Terenie

11:00 Dobczyce Goats - BLC

12:30 Hatifnaty - Sharks

14:00 Złe Towarzystwo - Basket Kłaj

15:30 Space Invaders - Przybylski

17:00 Greek Freaks - Nogi Węża

 

Sektor B

8:00 Poland Trotters - Blue Lagoons

9:30 UKS Liszki - Cisi

11:00 Navio Stokersi - 3x3basket.pl

12:30 Yellow Pigs - Kraków Globalls

14:00 Double Blast - RockyBallers

15:30 Emeryci i Renciści – Albertus

17:00 Gorillas - Janusze Basketu

 

 

VII kolejka

 

16.12.2017 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 Wataha - ISK Hussars

9:30 Hatifnaty - CNS

11:00 Angry Balls - Basen Camena

12:30 Newleśniqi - Space Invaders

14:00 Tarinwest - Dobczyce Goats

15:30 GL Team - Dzięki, Cześć

17:00 Betony - CBPS

18:30 Basket Kłaj - Bulldogs

 

Sektor B

8:00 Alpha Cats - 3x3basket.pl

9:30 NWCSD – FitWeekend.pl

11:00 Basysta - Myśliwi

12:30 Cisi - LeciKulka.pl

14:00 Technika - RadwanSport

15:30 Armada - Whaeva

17:00 Blue Lagoons - Wilki Rabka

18:30 Lobe Miners - TLB

 

17.12.2017 Niedziela

 

Hala A

8:00 Miasteczko - Agiehamy

9:30 Ranplast - Łowcy

11:00 HALdent - GG Media

12:30 Hurricane - Snajperzy

14:00 Shootout – C&C

 

Hala B

Sektor A

8:00 Remates - PCP

9:30 Jelenie w Terenie - ZGWS

11:00 Navio Stokersi - Poland Trotters

12:30 Kulą w Łeb - Yellow Pigs

14:00 BLC - Sharks

15:30 Przybylski - PK Chaos

17:00 MSK - Złe Towarzystwo

 

Sektor B

8:00 We Got Game – Promile

9:30 Kraków Globalls - UKS Liszki

11:00 Amway - Double Blast

12:30 RockyBallers - Emeryci i Renciści

14:00 Albertus - Janusze Basketu

15:30 Nogi Węża - Biało-Czarni

17:00 Gorillas - Greek Freaks

 

 

VIII kolejka

 

7.01.2018 Niedziela

 

Hala A

8:00 Łowcy - Shootout

9:30 C&C - Agiehamy

11:00 Snajperzy - HALdent

12:30 Miasteczko – Hurricane

14:00 GG Media - Ranplast

 

Hala B

Sektor A

8:00 Basysta - Lobe Miners

9:30 CNS - Sharks

11:00 Złe Towarzystwo - Hatifnaty

12:30 Bulldogs - MSK

14:00 CBPS - Basen Camena

15:30 Space Invaders - GL Team

17:00 Dzięki, Cześć - Betony

18:30 PCP - NWCSD

 

Sektor B

8:00 Biało-Czarni - Gorillas

9:30 Cisi - Kraków Globalls

11:00 Promile - LeciKulka.pl

12:30 TLB - Jelenie w Terenie

14:00 RadwanSport - Armada

15:30 ISK Hussars - We Got Game

17:00 Poland Trotters - 3x3basket.pl

18:30 Wilki Rabka - Navio Stokersi

 

14.01.2018 Niedziela

 

Hala B

Sektor A

8:00 ZGWS - Remates

9:30 Yellow Pigs - Wataha

11:00 Dobczyce Goats - Basket Kłaj

12:30 UKS Liszki - Kulą w Łeb

14:00 Angry Balls – Przybylski

15:30 BLC - Tarinwest

17:00 PK Chaos - Newleśniqi

 

Sektor B

8:00 Alpha Cats - Technika

9:30 Whaeva - Blue Lagoons

11:00 FitWeekend.pl - Myśliwi

12:30 Emeryci i Renciści - Amway

14:00 Albertus – RockyBallers

15:30 Greek Freaks - Janusze Basketu

17:00 Double Blast - Nogi Węża

 

IX kolejka

 

20.01.2018 Sobota

Hala B

Sektor A

8:00 Armada - Alpha Cats

 

9:30 CNS - Złe Towarzystwo

11:00 Jelenie w Terenie - Basysta

12:30 MSK - Dobczyce Goats

14:00 Betony - Space Invaders

15:30 GL Team - PK Chaos

17:00 CBPS - Dzięki, Cześć

18:30 Remates – TLB

 

Sektor B

8:00 Amway - Albertus

9:30 Technika - 3x3basket.pl

11:00 Kulą w Łeb - Cisi

12:30 Kraków Globalls - LeciKulka.pl

14:00 Lobe Miners - Myśliwi

15:30 Newleśniqi - Angry Balls

17:00 Blue Lagoons - RadwanSport

18:30 Nogi Węża - Emeryci i Renciści

 

21.01.2018 Niedziela

 

Hala A

8:00 C&C – Łowcy

9:30 HALdent - Miasteczko

11:00 Shootout - GG Media

12:30 Hurricane - Agiehamy

14:00 Ranplast - Snajperzy

 

Hala B

Sektor A

8:00 Gorillas - Double Blast

9:30 NWCSD - ZGWS

11:00 Hatifnaty - Bulldogs

12:30 Tarinwest - Sharks

14:00 Basket Kłaj - BLC

15:30 Przybylski - Basen Camena

17:00 Navio Stokersi - Whaeva

 

Sektor B

8:00 Greek Freaks - Biało-Czarni

9:30 Wataha - UKS Liszki

11:00 Promile - ISK Hussars

12:30 We Got Game - Yellow Pigs

14:00 RockyBallers - Janusze Basketu

15:30 FitWeekend.pl – PCP

17:00 Poland Trotters - Wilki Rabka