Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz / Wyniki

Terminarz rozgrywek

Data Godzina Sektor Liga Mecz
10-03-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
Technika
Technika
Nogi Węża
Nogi Węża
10-03-2018 08:00 A IV Liga Grupa B
Amway Kraków
Amway Kraków
10-03-2018 09:00 HA I liga
Splash
Splash
PK Chaos
PK Chaos
10-03-2018 09:30 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
10-03-2018 09:30 B III Liga Grupa A
Basysta
Basysta
3x3basket.pl
3x3basket.pl
10-03-2018 10:30 HA I liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
HALdent
HALdent
10-03-2018 11:00 B III Liga Grupa A
Newleśniqi
Newleśniqi
10-03-2018 11:00 A III Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
Janusze Basketu
Janusze Basketu
10-03-2018 12:00 HA I liga
Hurricane
Hurricane
Ranplast
Ranplast
10-03-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
RockyBallers
RockyBallers
10-03-2018 12:30 A II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
Tarinwest
Tarinwest
10-03-2018 13:30 HA I liga
Snajperzy
Snajperzy
Przybylski
Przybylski
10-03-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
10-03-2018 14:00 B III Liga Grupa B
R9 Basket
R9 Basket
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
10-03-2018 15:00 HA I liga
Miasteczko
Miasteczko
AZS UEK
AZS UEK
10-03-2018 15:30 A II Liga Grupa A
CBPS
CBPS
Wataha
Wataha
10-03-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Double Blast
Double Blast
10-03-2018 17:00 A III Liga Grupa A
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
Navio Stokersi
Navio Stokersi
10-03-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
RadwanSport Family
RadwanSport Family
Heineken
Heineken
11-03-2018 08:00 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
11-03-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
We Got Game
We Got Game
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
11-03-2018 09:30 B III Liga Grupa B
Promile
Promile
11-03-2018 09:30 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
11-03-2018 11:00 A III Liga Grupa B
Sharks
Sharks
Wilki Rabka
Wilki Rabka
11-03-2018 11:00 B IV Liga Grupa A
Poland Trotters
Poland Trotters
11-03-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
Whaeva
Whaeva
Armada
Armada
11-03-2018 12:30 A III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
Biało-Czarni
Biało-Czarni
11-03-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
Gorillas
Gorillas
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
11-03-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
11-03-2018 15:30 A II Liga Grupa B
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
The Lost Boys
The Lost Boys
11-03-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
11-03-2018 17:00 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
Angry Balls
Angry Balls
11-03-2018 17:00 B II Liga Grupa A
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
Data Godzina Sektor Liga Mecz
24-03-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
Blue Lagoons
Blue Lagoons
24-03-2018 08:00 A IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
Gorillas
Gorillas
24-03-2018 09:00 HA I liga
AZS UEK
AZS UEK
Ranplast
Ranplast
24-03-2018 09:30 B IV Liga Grupa B
Amway Kraków
Amway Kraków
Technika
Technika
24-03-2018 09:30 A III Liga Grupa A
24-03-2018 10:30 HA I liga
Przybylski
Przybylski
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
24-03-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
24-03-2018 11:00 B III Liga Grupa A
Navio Stokersi
Navio Stokersi
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
24-03-2018 12:00 HA I liga
HALdent
HALdent
Hurricane
Hurricane
24-03-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Angry Balls
Angry Balls
24-03-2018 12:30 B III Liga Grupa B
Sharks
Sharks
Hatifnaty
Hatifnaty
24-03-2018 13:30 HA I liga
PK Chaos
PK Chaos
Snajperzy
Snajperzy
24-03-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
RadwanSport Family
RadwanSport Family
24-03-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Wataha
Wataha
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
24-03-2018 15:00 HA I liga
Miasteczko
Miasteczko
Splash
Splash
24-03-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Newleśniqi
Newleśniqi
24-03-2018 15:30 A III Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
LeciKulka pl
LeciKulka pl
24-03-2018 17:00 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
The Lost Boys
The Lost Boys
24-03-2018 17:00 B III Liga Grupa B
Janusze Basketu
Janusze Basketu
R9 Basket
R9 Basket
25-03-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
25-03-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
Whaeva
Whaeva
25-03-2018 09:30 B III Liga Grupa A
Double Blast
Double Blast
Basysta
Basysta
25-03-2018 09:30 A II Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
Space Invaders
Space Invaders
25-03-2018 11:00 B III Liga Grupa A
3x3basket.pl
3x3basket.pl
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
25-03-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
25-03-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
RockyBallers
RockyBallers
25-03-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
25-03-2018 14:00 B III Liga Grupa B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
Promile
Promile
25-03-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
25-03-2018 15:30 B IV Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
We Got Game
We Got Game
25-03-2018 15:30 A II Liga Grupa A
CBPS
CBPS
25-03-2018 17:00 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
25-03-2018 17:00 B III Liga Grupa B
Biało-Czarni
Biało-Czarni
Data Godzina Sektor Liga Mecz
07-04-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
07-04-2018 08:00 A II Liga Grupa A
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
07-04-2018 09:00 HA I liga
Hurricane
Hurricane
Przybylski
Przybylski
07-04-2018 09:30 B III Liga Grupa B
Promile
Promile
Biało-Czarni
Biało-Czarni
07-04-2018 09:30 A III Liga Grupa A
07-04-2018 10:30 HA I liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
PK Chaos
PK Chaos
07-04-2018 11:00 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
C&C
C&C
07-04-2018 11:00 B IV Liga Grupa B
Technika
Technika
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
07-04-2018 12:00 HA I liga
Snajperzy
Snajperzy
Miasteczko
Miasteczko
07-04-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Angry Balls
Angry Balls
07-04-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
Whaeva
Whaeva
Kraków Globalls
Kraków Globalls
07-04-2018 13:30 HA I liga
Splash
Splash
AZS UEK
AZS UEK
07-04-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
07-04-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
Wataha
Wataha
07-04-2018 15:00 HA I liga
Ranplast
Ranplast
HALdent
HALdent
07-04-2018 15:30 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
Betony
Betony
07-04-2018 15:30 B III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
Janusze Basketu
Janusze Basketu
07-04-2018 17:00 B III Liga Grupa A
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
Double Blast
Double Blast
07-04-2018 17:00 A II Liga Grupa B
The Lost Boys
The Lost Boys
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
08-04-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
Gorillas
Gorillas
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
08-04-2018 08:00 A II Liga Grupa B
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
Remates
Remates
08-04-2018 09:30 A II Liga Grupa A
CBPS
CBPS
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
08-04-2018 09:30 B IV Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
Amway Kraków
Amway Kraków
08-04-2018 11:00 B IV Liga Grupa A
Poland Trotters
Poland Trotters
RockyBallers
RockyBallers
08-04-2018 11:00 A III Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
Wilki Rabka
Wilki Rabka
08-04-2018 12:30 A II Liga Grupa B
08-04-2018 12:30 B III Liga Grupa B
R9 Basket
R9 Basket
Sharks
Sharks
08-04-2018 14:00 A III Liga Grupa A
Navio Stokersi
Navio Stokersi
08-04-2018 14:00 B III Liga Grupa A
Basysta
Basysta
Newleśniqi
Newleśniqi
08-04-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
3x3basket.pl
3x3basket.pl
08-04-2018 15:30 A III Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
08-04-2018 17:00 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
08-04-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
Data Godzina Sektor Liga Mecz
14-04-2018 10:00 B IV Liga Grupa B
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
14-04-2018 10:00 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
CBPS
CBPS
14-04-2018 10:30 HA I liga
Miasteczko
Miasteczko
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
14-04-2018 11:30 A II Liga Grupa B
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
Betony
Betony
14-04-2018 11:30 B IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
Technika
Technika
14-04-2018 12:00 HA I liga
Splash
Splash
Snajperzy
Snajperzy
14-04-2018 13:00 B III Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Promile
Promile
14-04-2018 13:00 A II Liga Grupa A
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
Space Invaders
Space Invaders
14-04-2018 13:30 HA I liga
Przybylski
Przybylski
Ranplast
Ranplast
14-04-2018 14:30 B III Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
R9 Basket
R9 Basket
14-04-2018 14:30 A II Liga Grupa B
Angry Balls
Angry Balls
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
14-04-2018 15:00 HA I liga
PK Chaos
PK Chaos
Hurricane
Hurricane
14-04-2018 16:00 A II Liga Grupa A
Wataha
Wataha
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
14-04-2018 16:00 B IV Liga Grupa B
RadwanSport Family
RadwanSport Family
Gorillas
Gorillas
14-04-2018 17:30 A II Liga Grupa B
14-04-2018 17:30 B III Liga Grupa B
Janusze Basketu
Janusze Basketu
14-04-2018 19:00 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
The Lost Boys
The Lost Boys
14-04-2018 19:00 B III Liga Grupa A
Basysta
Basysta
15-04-2018 10:00 A IV Liga Grupa A
Armada
Armada
Poland Trotters
Poland Trotters
15-04-2018 10:00 B IV Liga Grupa A
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
15-04-2018 11:30 A II Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
15-04-2018 11:30 B III Liga Grupa A
Double Blast
Double Blast
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
15-04-2018 13:00 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
15-04-2018 13:00 B III Liga Grupa A
Newleśniqi
Newleśniqi
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
15-04-2018 14:30 A III Liga Grupa B
Sharks
Sharks
LeciKulka pl
LeciKulka pl
15-04-2018 14:30 B III Liga Grupa A
Navio Stokersi
Navio Stokersi
15-04-2018 16:00 B IV Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
Blue Lagoons
Blue Lagoons
15-04-2018 16:00 A III Liga Grupa B
Biało-Czarni
Biało-Czarni
Wilki Rabka
Wilki Rabka
15-04-2018 17:30 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
15-04-2018 17:30 B IV Liga Grupa A
We Got Game
We Got Game
Whaeva
Whaeva
15-04-2018 19:00 A III Liga Grupa A
3x3basket.pl
3x3basket.pl
15-04-2018 19:00 B IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
Nogi Węża
Nogi Węża
18-04-2018 21:00 Arena I liga
HALdent
HALdent
AZS UEK
AZS UEK
Data Godzina Sektor Liga Mecz
19-04-2018 20:30 Away III Liga Grupa B
Sharks
Sharks
21-04-2018 08:00 A II Liga Grupa B
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
21-04-2018 08:00 B III Liga Grupa A
Basysta
Basysta
21-04-2018 09:00 HA I liga
Snajperzy
Snajperzy
AZS UEK
AZS UEK
21-04-2018 09:30 A II Liga Grupa A
CBPS
CBPS
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
21-04-2018 09:30 B IV Liga Grupa B
Technika
Technika
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
21-04-2018 10:30 HA I liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
Splash
Splash
21-04-2018 11:00 B IV Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
Heineken
Heineken
21-04-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
Remates
Remates
21-04-2018 12:00 HA I liga
HALdent
HALdent
Przybylski
Przybylski
21-04-2018 12:30 B IV Liga Grupa B
Amway Kraków
Amway Kraków
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
21-04-2018 12:30 A III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
Hatifnaty
Hatifnaty
21-04-2018 13:30 HA I liga
Hurricane
Hurricane
Miasteczko
Miasteczko
21-04-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
21-04-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
We Got Game
We Got Game
21-04-2018 15:00 HA I liga
Ranplast
Ranplast
PK Chaos
PK Chaos
21-04-2018 15:30 A III Liga Grupa B
Biało-Czarni
Biało-Czarni
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
21-04-2018 17:00 B III Liga Grupa B
R9 Basket
R9 Basket
Wilki Rabka
Wilki Rabka
21-04-2018 17:00 A II Liga Grupa B
The Lost Boys
The Lost Boys
Angry Balls
Angry Balls
22-04-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Poland Trotters
Poland Trotters
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
22-04-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
22-04-2018 09:30 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
22-04-2018 09:30 B III Liga Grupa A
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
22-04-2018 11:00 B IV Liga Grupa A
RockyBallers
RockyBallers
Armada
Armada
22-04-2018 11:00 A IV Liga Grupa B
RadwanSport Family
RadwanSport Family
22-04-2018 12:30 A II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
C&C
C&C
22-04-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
22-04-2018 14:00 B III Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
Newleśniqi
Newleśniqi
22-04-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
22-04-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Double Blast
Double Blast
22-04-2018 17:00 B III Liga Grupa A
Navio Stokersi
Navio Stokersi
3x3basket.pl
3x3basket.pl
22-04-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Wataha
Wataha
25-04-2018 20:00 Ruczaj III Liga Grupa B
Promile
Promile
Janusze Basketu
Janusze Basketu
Data Godzina Sektor Liga Mecz
19-05-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
Amway Kraków
Amway Kraków
19-05-2018 08:00 A III Liga Grupa A
3x3basket.pl
3x3basket.pl
19-05-2018 09:00 HA I liga
Splash
Splash
Hurricane
Hurricane
19-05-2018 09:30 B IV Liga Grupa B
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
Nogi Węża
Nogi Węża
19-05-2018 09:30 A II Liga Grupa A
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
19-05-2018 10:30 HA I liga
Snajperzy
Snajperzy
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
19-05-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
Betony
Betony
19-05-2018 11:00 B IV Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
Poland Trotters
Poland Trotters
19-05-2018 12:00 HA I liga
Przybylski
Przybylski
AZS UEK
AZS UEK
19-05-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Angry Balls
Angry Balls
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
19-05-2018 12:30 B III Liga Grupa A
Double Blast
Double Blast
Navio Stokersi
Navio Stokersi
19-05-2018 13:30 HA I liga
PK Chaos
PK Chaos
HALdent
HALdent
19-05-2018 14:00 B III Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
19-05-2018 14:00 A II Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
Wataha
Wataha
19-05-2018 15:00 HA I liga
Miasteczko
Miasteczko
Ranplast
Ranplast
19-05-2018 15:30 A II Liga Grupa B
19-05-2018 15:30 B III Liga Grupa B
Janusze Basketu
Janusze Basketu
Biało-Czarni
Biało-Czarni
19-05-2018 17:00 A III Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Wilki Rabka
Wilki Rabka
19-05-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
RadwanSport Family
RadwanSport Family
Technika
Technika
20-05-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Whaeva
Whaeva
Blue Lagoons
Blue Lagoons
20-05-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
Gorillas
Gorillas
20-05-2018 09:30 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
20-05-2018 09:30 B III Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
20-05-2018 11:00 B III Liga Grupa B
Sharks
Sharks
Promile
Promile
20-05-2018 11:00 A III Liga Grupa A
Newleśniqi
Newleśniqi
20-05-2018 12:30 B III Liga Grupa B
R9 Basket
R9 Basket
LeciKulka pl
LeciKulka pl
20-05-2018 12:30 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
Tarinwest
Tarinwest
20-05-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
CBPS
CBPS
20-05-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
RockyBallers
RockyBallers
20-05-2018 15:30 A II Liga Grupa A
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
20-05-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Basysta
Basysta
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
20-05-2018 17:00 B IV Liga Grupa A
We Got Game
We Got Game
20-05-2018 17:00 A II Liga Grupa B
The Lost Boys
The Lost Boys
Data Godzina Sektor Liga Mecz
26-05-2018 08:00 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
Angry Balls
Angry Balls
26-05-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
Heineken
Heineken
26-05-2018 09:00 HA I liga
HALdent
HALdent
Miasteczko
Miasteczko
26-05-2018 09:30 A IV Liga Grupa A
Poland Trotters
Poland Trotters
We Got Game
We Got Game
26-05-2018 09:30 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
26-05-2018 10:30 HA I liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
AZS UEK
AZS UEK
26-05-2018 11:00 B III Liga Grupa A
Navio Stokersi
Navio Stokersi
Newleśniqi
Newleśniqi
26-05-2018 11:00 A IV Liga Grupa B
Technika
Technika
Gorillas
Gorillas
26-05-2018 12:00 HA I liga
Hurricane
Hurricane
Snajperzy
Snajperzy
26-05-2018 12:30 B III Liga Grupa A
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
26-05-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
26-05-2018 13:30 HA I liga
Przybylski
Przybylski
PK Chaos
PK Chaos
26-05-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Wataha
Wataha
C&C
C&C
26-05-2018 14:00 B III Liga Grupa A
26-05-2018 15:00 HA I liga
Ranplast
Ranplast
Splash
Splash
26-05-2018 15:30 B III Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Janusze Basketu
Janusze Basketu
26-05-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
26-05-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
RadwanSport Family
RadwanSport Family
26-05-2018 17:00 A II Liga Grupa B
The Lost Boys
The Lost Boys
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
27-05-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Whaeva
Whaeva
27-05-2018 08:00 A III Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
Basysta
Basysta
27-05-2018 09:30 A II Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
27-05-2018 09:30 B II Liga Grupa B
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
27-05-2018 11:00 B III Liga Grupa B
Promile
Promile
Hatifnaty
Hatifnaty
27-05-2018 11:00 A II Liga Grupa A
CBPS
CBPS
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
27-05-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
27-05-2018 12:30 B IV Liga Grupa B
Amway Kraków
Amway Kraków
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
27-05-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
Space Invaders
Space Invaders
27-05-2018 14:00 B III Liga Grupa B
Biało-Czarni
Biało-Czarni
Sharks
Sharks
27-05-2018 15:30 B III Liga Grupa B
R9 Basket
R9 Basket
27-05-2018 15:30 A III Liga Grupa A
3x3basket.pl
3x3basket.pl
Double Blast
Double Blast
27-05-2018 17:00 A III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
Wilki Rabka
Wilki Rabka
27-05-2018 17:00 B IV Liga Grupa A
RockyBallers
RockyBallers
Kraków Globalls
Kraków Globalls
Data Godzina Sektor Liga Mecz
05-06-2018 21:00 Bujaka 15 III Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
16-06-2018 08:00 A III Liga Grupa A
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
16-06-2018 08:00 B III Liga Grupa A
Double Blast
Double Blast
Newleśniqi
Newleśniqi
16-06-2018 09:30 B III Liga Grupa B
Biało-Czarni
Biało-Czarni
R9 Basket
R9 Basket
16-06-2018 09:30 A II Liga Grupa B
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
Betony
Betony
16-06-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
16-06-2018 12:30 B II Liga Grupa B
Jelenie w Terenie
Jelenie w Terenie
16-06-2018 12:30 A III Liga Grupa B
Promile
Promile
LeciKulka pl
LeciKulka pl
16-06-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Wataha
Wataha
Space Invaders
Space Invaders
16-06-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
RadwanSport Family
RadwanSport Family
16-06-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Navio Stokersi
Navio Stokersi
Basysta
Basysta
16-06-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
CBPS
CBPS
16-06-2018 17:00 A II Liga Grupa B
The Lost Boys
The Lost Boys
16-06-2018 17:00 B III Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Hatifnaty
Hatifnaty
17-06-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
We Got Game
We Got Game
17-06-2018 08:00 HA I liga
Hurricane
Hurricane
AZS UEK
AZS UEK
17-06-2018 08:00 A IV Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
17-06-2018 09:30 HA I liga