Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa na południu Polski amatorska liga koszykówki!

Zawodnicy

Wyszukaj


Zawodnicy

Zawodnik Wzrost Ostatnia drużyna Ostatni sezon
Forczek Marcin 188 FB Edycja XXVII - wiosna 2013
Fortuna Marek 180 Wataha Edycja XXXIII - wiosna 2016
Foryś Szymon 187 BASKET Edycja XXIX - wiosna 2014
Frączek Lech 180 Klocki Edycja XIX - wiosna 2009
Frączek Monika 165 Amway Kraków Edycja XXXIV - jesień 2016
Frączek Rafał 175 The Lost Boys Edycja XXVI - jesień 2012
Franczak Jan 183 Leśne Edycja XXIII - wiosna 2011
Franczak Waldemar 189 Przybylski Edycja XXXVI - jesień 2017
Franczyk Maciej - GL Cembrit Edycja XX - jesień 2009
Frasiński Piotr 178 We Got Game Edycja XXIX - wiosna 2014
Freyre Nicolas 180 Kraków Globalls Edycja XXXVI - jesień 2017
Fronczyk Michał 200 Yasheya Agiehamy Edycja XXXVI - jesień 2017
Fronczyk Rafał 200 Yasheya Agiehamy Edycja XXXVI - jesień 2017
Frydrych Łukasz 172 Angry Balls Edycja XXXVI - jesień 2017
Fudala Hubert - Nie Wygląd Czyni Sportowca Doskonałym Edycja XXX - jesień 2014
Fuglewicz Artur 178 Uchoćcy Edycja XXXI - wiosna 2015
Furtak Grzegorz 192 Motorola Edycja XXI - wiosna 2010
Furtak Marcin 183 Łowcy RSEstates Edycja XXXVI - jesień 2017
Fus Maria - We Got Game Edycja XXV - wiosna 2012
Fustin Goran - Kraków Globalls Edycja XXXVI - jesień 2017
Gagat Przemysław - Ranplast Edycja XXIII - wiosna 2011
Gajda Karol 180 Zapytaj Trenera Edycja XXIX - wiosna 2014
Gajda Tomasz 186 MSK Edycja XXXVI - jesień 2017
Gajek Jakub 180 FW Edycja XXXVI - jesień 2017
Gajek Krzysztof - Baszta Edycja XVIII - jesień 2008
Gajek Krzysztof 190 FW Edycja XXXVI - jesień 2017
Gajewski Kacper 175 Poland Trotters Edycja XXXVI - jesień 2017
Gajewski Piotr 182 Sharks Edycja XXXI - wiosna 2015
Galiszewski Tomasz 176 Amway Kraków Edycja XXXIV - jesień 2016
Gałaszkieiwcz Wojciech 188 ISK Hussars Edycja XXXI - wiosna 2015
Gałązka Maciej 190 How High Edycja XXXIII - wiosna 2016
Gałda Jan - Ball Hunters Edycja XXVI - jesień 2012
Gałdyszynski Przemysław 184 ATSI Edycja XXI - wiosna 2010
Gałęzowski Michał 190 Alpha Cats Edycja XXXIV - jesień 2016
Gałka Damian 180 NCPLUS Edycja XXX - jesień 2014
Gałka Mateusz 182 Jelenie w Terenie Edycja XXXVI - jesień 2017
Gałka Wojciech 180 KKSG Jedność Edycja XIX - wiosna 2009
Gałuszka Bartosz 171 Bice i Cyce Edycja XXXIV - jesień 2016
Gałuszka Szymon 180 Później Ci Powiem Edycja XXXVI - jesień 2017
Gamroth Mateusz 185 Amway Kraków Edycja XXXVI - jesień 2017
Gamza Marcin 178 Double Blast Edycja XXXVI - jesień 2017
Garcia Jimenez Hugo - We Got Game Edycja XXXVI - jesień 2017
Gargas Grzegorz 186 Albertus 2000 Edycja XXXI - wiosna 2015
Gargul Michał 192 Lobe Miners Edycja XXXVI - jesień 2017
Gargula Paweł 184 Basysta Edycja XXXVI - jesień 2017
Gąska Jakub 193 Betony Edycja XXXIV - jesień 2016
Gąska Tomasz 191 How High Edycja XXXIII - wiosna 2016
Gaszyński Przemysław 181 HALdent Edycja XXXVI - jesień 2017
Gaweł Piotr 189 Run&Gun Edycja XXXV - wiosna 2017
Gawlina Mateusz - Złe Towarzystwo Edycja XXXVI - jesień 2017
Gawłowicz Marcin 168 Newleśniqi Edycja XXX - jesień 2014
Gawłowski Michał 179 Złe Towarzystwo Edycja XXIX - wiosna 2014
Gawor Katarzyna - Ranplast Edycja XXIII - wiosna 2011
Gawor Małgorzata - Ranplast Edycja XXIII - wiosna 2011
Gaździcki Patryk 196 Później Ci Powiem Edycja XXXVI - jesień 2017
Gębarowski Tomasz 186 Meganstyle24 Snajperzy Edycja XXXVI - jesień 2017
Geller Maciej 183 Albertus 2000 Edycja XIX - wiosna 2009
Gerhke Józef 176 KKSG Jedność Edycja XXII - jesień 2010
Gerwel Artur 191 Meganstyle24 Snajperzy Edycja XXII - jesień 2010
Gibas Michał 188 SKS Myśliwi Edycja XXXVI - jesień 2017
Gierczak Hubert 193 Dziadziowie Edycja XVIII - jesień 2008
Giłka Hubert - Złe Towarzystwo Edycja XXXVI - jesień 2017
Gisbert Christian - Cisi i Pokornego Serca Edycja XXXVI - jesień 2017
Gjikolli Ardian 185 Ranplast Edycja XXXVI - jesień 2017
Glijer Wojciech 170 Sharks Edycja XXXVI - jesień 2017
Glinka Piotr 191 Złe Towarzystwo Edycja XXV - wiosna 2012
Glushenkov Kirill 183 BLC Edycja XXXVI - jesień 2017
Gluszek Stefan 183 Leśne Edycja XXIII - wiosna 2011
Głąb Wojciech 187 Basen Camena Skawina Edycja XXXVI - jesień 2017
Gładki Karol 180 Nie Wygląd Czyni Sportowca Doskonałym Edycja XXXVI - jesień 2017
Głogowski Krzysztof - Ranplast Edycja XXXVI - jesień 2017
Głowa Adrian 185 Niepołomice Edycja XXXI - wiosna 2015
Głowacki Piotr 190 C&C Edycja XXIII - wiosna 2011
Głuszyk Krzysztof 180 Chlory Edycja XX - jesień 2009
Gocek Paweł 183 IBM Edycja XXI - wiosna 2010
Goczał Damian 176 Space Invaders Edycja XXXVI - jesień 2017
Godlewski Marcin 186 Hurricane Edycja XXII - jesień 2010
Gola Kamil 185 MSK Edycja XXX - jesień 2014
Golański Artur 195 RadwanSport Family Edycja XXXIV - jesień 2016
Golański Jerzy 191 ZGWS Basketball Edycja XXXVI - jesień 2017