Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Zawodnicy

Wyszukaj


Zawodnicy

Zawodnik Wzrost Ostatnia drużyna Ostatni sezon
Figacz Grzegorz 180 C&C Edycja XXII - jesień 2010
Figlarz Michał 192 Alpha Cats Edycja XXXVII - wiosna 2018
Fijoł Bartosz - Cracow 69ers Edycja XXVII - wiosna 2013
Filanowski Mateusz 190 Albatrosy 2000 Edycja XXXIII - wiosna 2016
Filarski Mariusz 187 TKS Edycja XXVI - jesień 2012
Filas Maksymilian - Wilki Rabka Edycja XXXIII - wiosna 2016
Filek Bartosz 184 Wykolejona Edycja XXV - wiosna 2012
Filipowski Damian 177 Później Ci Powiem Edycja XXIX - wiosna 2014
Firek Łukasz 175 Old School Edycja XXIV - jesień 2011
Firek Sebastian - Myślenice Edycja XXIX - wiosna 2014
Fiutowski Maciej 178 Gorillas Edycja XXXVII - wiosna 2018
Flaga Mariusz 197 Snajperzy Edycja XXXVII - wiosna 2018
Flakowicz Maciej - Albatrosy 2000 Edycja XIX - wiosna 2009
Florczyk Adam 172 Albatrosy 2000 Edycja XXXII - jesień 2015
Florczyk Jakub 190 Red Pro Edycja XXVII - wiosna 2013
Florek Rafał 180 Double Blast Edycja XXXI - wiosna 2015
Florek Tomasz 185 State Street Edycja XXXI - wiosna 2015
Floriański Grzegorz 180 Iniemamocni Edycja XIX - wiosna 2009
Florkowski Maciej 180 Lampa Edycja XX - jesień 2009
Floryański Grzegorz 188 Hurricane Edycja XXXVII - wiosna 2018
Folcik Andrzej 180 UKS 2010 Liszki Edycja XXXIV - jesień 2016
Forczek Marcin 188 FB Edycja XXVII - wiosna 2013
Fortuna Marek 180 Wataha Edycja XXXIII - wiosna 2016
Foryś Szymon 187 BASKET Edycja XXIX - wiosna 2014
Frączek Lech 180 Klocki Edycja XIX - wiosna 2009
Frączek Monika 165 Amway Kraków Edycja XXXIV - jesień 2016
Frączek Rafał 175 The Lost Boys Edycja XXVI - jesień 2012
Franczak Jan 183 Leśne Edycja XXIII - wiosna 2011
Franczak Waldemar 189 Przybylski Edycja XXXVII - wiosna 2018
Franczyk Maciej - GL Cembrit Edycja XX - jesień 2009
Frasiński Piotr 178 We Got Game Edycja XXIX - wiosna 2014
Freyre Nicolas 180 Kraków Globalls Edycja XXXVII - wiosna 2018
Fronczyk Michał 200 Splash Edycja XXXVII - wiosna 2018
Fronczyk Rafał 200 Splash Edycja XXXVII - wiosna 2018
Frydrych Łukasz 172 Angry Balls Edycja XXXVII - wiosna 2018
Fudala Hubert - NWCSD Edycja XXX - jesień 2014
Fuglewicz Artur 178 Uchoćcy Edycja XXXI - wiosna 2015
Furtak Grzegorz 192 Motorola Edycja XXI - wiosna 2010
Furtak Marcin 183 Łowcy RSEstates Edycja XXXVII - wiosna 2018
Fus Maria - We Got Game Edycja XXV - wiosna 2012
Fustin Goran - Kraków Globalls Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gagat Przemysław - Ranplast Edycja XXIII - wiosna 2011
Gajda Karol 180 Zapytaj Trenera Edycja XXIX - wiosna 2014
Gajda Tomasz 186 MSK Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gajek Jakub 180 FW Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gajek Krzysztof - Baszta Edycja XVIII - jesień 2008
Gajek Krzysztof 190 FW Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gajewski Kacper 175 Poland Trotters Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gajewski Piotr 182 Sharks Edycja XXXI - wiosna 2015
Galiszewski Tomasz 176 Amway Kraków Edycja XXXIV - jesień 2016
Galiszewski Tomasz 176 Amway Kraków Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gałaszkieiwcz Wojciech 188 ISK Hussars Edycja XXXI - wiosna 2015
Gałązka Maciej 190 How High Edycja XXXIII - wiosna 2016
Gałda Jan - Ball Hunters Edycja XXVI - jesień 2012
Gałdyszynski Przemysław 184 ATSI Edycja XXI - wiosna 2010
Gałęzowski Michał 190 Alpha Cats Edycja XXXIV - jesień 2016
Gałka Damian 180 NCPLUS Edycja XXX - jesień 2014
Gałka Mateusz 182 Jelenie w Terenie Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gałka Wojciech 180 KKSG Jedność Edycja XIX - wiosna 2009
Gałuszka Bartosz 171 Bice i Cyce Edycja XXXIV - jesień 2016
Gałuszka Szymon 180 Później Ci Powiem Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gamroth Mateusz 185 Amway Kraków Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gamza Marcin 178 Double Blast Edycja XXXVII - wiosna 2018
Garcia Jimenez Hugo - We Got Game Edycja XXXVI - jesień 2017
Gargas Grzegorz 186 Albatrosy 2000 Edycja XXXI - wiosna 2015
Gargul Michał 192 Lobe Miners Edycja XXXVI - jesień 2017
Gargula Paweł 184 Basysta Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gąska Jakub 193 Betony Edycja XXXIV - jesień 2016
Gąska Tomasz 191 How High Edycja XXXIII - wiosna 2016
Gaszyński Przemysław 181 HALdent Edycja XXXVI - jesień 2017
Gaweł Piotr 189 Run&Gun Edycja XXXV - wiosna 2017
Gawlina Mateusz - AZS UEK Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gawłowicz Marcin 168 Newleśniqi Edycja XXX - jesień 2014
Gawłowski Michał 179 AZS UEK Edycja XXIX - wiosna 2014
Gawor Katarzyna - Ranplast Edycja XXIII - wiosna 2011
Gawor Małgorzata - Ranplast Edycja XXIII - wiosna 2011
Gaździcki Patryk 196 Później Ci Powiem Edycja XXXVII - wiosna 2018
Gębarowski Tomasz 186 Snajperzy Edycja XXXVII - wiosna 2018
Geller Maciej 183 Albatrosy 2000 Edycja XIX - wiosna 2009
Gerhke Józef 176 KKSG Jedność Edycja XXII - jesień 2010