Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego
aktualnosci/14718609_1260509130634732_6814290468020719796_n.jpg

TERMINARZ 1 i 2 kolejki 43 sezonu KNBA!

Poniżej terminarz pierwszych dwóch kolejek nowego sezonu. Tak, jak informowaliśmy na naszym fp na FB, już po przyjęciu zgłoszeń wycofała się drużyna Jednostki Painballowej ZANO, co spowodowało przesunięcie do 3 ligi Kraków Globalls, oraz ograniczenie 4 ligi do 10 drużyn. W środę opublikujemy systemy rozgrywek w poszczególnych ligach. 

I KOLEJKA, 12-13 MARCA 2022

SEKTOR A, 12 MARCA 
1: 08:00 - 09:30     NOGI WĘŻA    C&C
2: 09:30 - 11:00    TARINWEST    BIAŁO-CZARNI
3: 11:00 - 12:30    PK CHAOS    PÓŹNIEJ CI POWIEM
4: 12:30 -14:00    KRAKÓW GLOBALLS    GROVE STREET BALL.
5: 14:00 - 15:30    LELIWA BASKET     BASYSTA
6: 15:30 - 17:00    COTTON PICKERS    BLACK CLIFF MEDIA LISZKI
SEKTOR B, 12 MARCA 
1: 08:00 - 09:30     BALL IN     WHY DUCKS
2: 09:30 - 11:00    HATIFNATY    DANCING QUEENS
3: 11:00 - 12:30    BĄDŹ W DOBREJ FORMIE    SYLVAMO GRIZZLIES
4: 12:30 -14:00    TIRE ON FIRE    URARA SUSHI
5: 14:00 - 15:30    PROMILE    BLUE LAGOONS
6: 15:30 - 17:00    CISI I POKORNEGO SERCA    APOKALIPSA

HALA A, 13 MARCA 
1: 08:00 - 09:30     HURRICANE    SKARŻYSKI BASKET
2: 09:30 - 11:00    ROGUE JUMPERS     OMIDA BULLDOGS
3: 11:00 - 12:30    ŁOWCY    MIASTECZKO
4: 12:30 -14:00    HALDENT    RANPLAST
5: 14:00 - 15:30    DZIĘKI, CZEŚĆ    REMATES
SEKTOR A, 13 MARCA         
1: 08:00 - 09:30     MYŚLIWI    MŁODE WILKI 40+
2: 09:30 - 11:00    NAVIO STOKERSI     WAKEPOINT
3: 11:00 - 12:30    YELLOW PIGS    ZGWS BASKETBALL
4: 12:30 -14:00    HEINEKEN    ROCKYBALLERS
5: 14:00 - 15:30    3X3 BASKET.PL    PRZYBYLSKI
6: 15:30 - 17:00    JANUSZE BASKETU     NWCSD
SEKTOR B, 13 MARCA         
1: 08:00 - 09:30     DOUBLE BLAST    SKAWINA
2: 09:30 - 11:00    LECIKULKA.PL    OMEGA CATS
3: 11:00 - 12:30    SHOOTOUT    SMOGI
4: 12:30 -14:00    NEWLESNIQI    ALPHA CATS
5: 14:00 - 15:30    WE GOT GAME    SPACE INVADERS 

II KOLEJKA, 19-20 MARCA 2022

SEKTOR A, 19 MARCA         
1: 08:00 - 09:30     SPACE INVADERS    SMOGI
2: 09:30 - 11:00    PRZYBYLSKI    HATIFNATY
3: 11:00 - 12:30    NWCSD    3X3BASKET.PL
4: 12:30 -14:00    ALPHA CATS    WAKEPOINT
5: 14:00 - 15:30    PÓŹNIEJ CI POWIEM    WE GOT GAME
6: 15:30 - 17:00    BASYSTA    PK CHAOS
SEKTOR B, 19 MARCA       
1: 08:00 - 09:30     WHY DUCKS    BĄDŹ W DOBREJ FORMIE
2: 09:30 - 11:00    GROVE STREET BALLERZ    DOUBLE BLAST 
3: 11:00 - 12:30    BLACK CLIFF MEDIA LISZKI    MŁODE WILKI 40+
4: 12:30 -14:00    TARINWEST    NOGI WĘŻA
5: 14:00 - 15:30    C&C    KRAKÓW GLOBALLS
6: 15:30 - 17:00    ROCKYBALLERS    APOKALIPSA

HALA A, 20 MARCA    
1: 08:00 - 09:30     MIASTECZKO    ROGUE JUMPERS
2: 09:30 - 11:00    HALDENT    DZIĘKI, CZEŚĆ
3: 11:00 - 12:30    SKARŻYSKI BASKET    ŁOWCY
4: 12:30 -14:00    OMIDA BULLDOGS    RANPLAST
5: 14:00 - 15:30    REMATES    HURRICANE
SEKTOR A, 20 MARCA         
1: 08:00 - 09:30     DANCING QUEENS    NEWLEŚNIQI
2: 09:30 - 11:00    SKAWINA    BIAŁO - CZARNI
3: 11:00 - 12:30    SHOOTOUT    YELLOW PIGS
4: 12:30 -14:00    CISI I POKORNEGO SERCA    LECIKULKA.PL
5: 14:00 - 15:30    ZGWS BASKETBALL    LELIWA
6: 15:30 - 17:00    NAVIO STOKERSI    JANUSZE BASKETU
SEKTOR B, 20 MARCA         
1: 08:00 - 09:30     OMEGA CATS    PROMILE
2: 09:30 - 11:00    SYLVAMO GRIZZLIES    COTTON PICKERS
3: 11:00 - 12:30    URARA SUSHI    BALL IN
4: 12:30 -14:00    MYŚLIWI    TIRE ON FIRE 
5: 14:00 - 15:30    BLUE LAGOONS    HEINEKEN