Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego
Edycja XLVII - wiosna 2024

Terminarz kolejek 3-9!

Poniżej terminarz kolejek 3-9! Jak zawsze, staraliśmy się spełnić Wasze prośby (stąd mały poślizg). X kolejkę rozegramy 11-12 czerwca, a RUNDĘ FINAŁOWĄ 25-26 czerwca (Termin rezerwowy: 2-3 lipca).

III kolejka – 2-3 kwietnia 2022

Sobota 2 kwietnia 2022
Hala B
Sektor A

8:00 Black Cliff Media Liszki – Sylvamo Grizzlies
9:30 Yellow Pigs – Smogi
11:00 Hatifnaty – NWCSD
12:30 Space Invaders – Później Ci Powiem
14:00 3x3 basket.pl – Navio Stokersi
15:30 Kraków Globalls – Tarinwest

Sektor B
8:00 Cotton Pickers – Why Ducks
9:30 Ball IN – Myśliwi
11:00 Lecikulka.pl – Apokalipsa
12:30 Newleśniqi – Przybylski
14:00 Double Blast – C&C
15:30 Heineken – Omega Cats

Niedziela 3 kwietnia 2022
Hala A

8:00 Omida Bulldogs – Miasteczko
9:30 Hurricane – Haldent
11:00 Łowcy – Remates
12:30 Rogue Jumpers – Skarżyski Basket
14:00 Dzięki,Cześć – Ranplast

Sektor A
8:00 Tire on Fire – Młode Wilki 40+
9:30 Promile – Cisi i Pokornego Serca
11:00 Leliwa – Shootout
12:30 PK Chaos – ZGWS Basketball
14:00 Nogi Węża – Biało-Czarni
15:30 Janusze Basketu – Wakepoint

Sektor B
8:00 Bądź w Dobrej Formie– Urara Sushi
9:30 Basen Camena Skawina – Grove Street Ballerz
11:00 We got game - Basysta
12:30 Alpha Cats – Dancing Queens
14:00 Rocky Ballers – Blue Lagoons

IV kolejka – 9-10 kwietnia 2022

Sobota 9 kwietnia 2022
Hala B
Sektor A

8:00 Basysta – Space Invaders
9:30 Tarinwest – Double Blast
11:00 Navio Stokersi– Hatifnaty
12:30 Yellow Pigs – Leliwa
14:00 NWCSD – Newleśniqi
15:30 Omega Cats – Rocky Ballers

Sektor B
8:00 Nogi Węża – Kraków Globalls
9:30 Lecikulka.pl – Promile
11:00 Why Ducks – Black Cliff Media Liszki
12:30 Dancing Queens – Wakepoint
14:00 Grove Street Ballerz – Biało-Czarni
15:30 Blue Lagoons – Apokalipsa

Niedziela 10 kwietnia 2022
Hala A

8:00 Remates – Rogue Jumpers 
9:30 Miasteczko – Ranplast
11:00 Haldent – Łowcy
12:30 Skarżyski Basket – Omida Bulldogs 
14:00 Dzięki,Cześć – Hurricane

Sektor A
8:00 Myśliwi – Bądź w Dobrej Formie
9:30 Później Ci Powiem – Smogi
11:00 Shootout – PK Chaos
12:30 ZGWS Basketball – We got game
14:00 Przybylski – Alpha Cats
15:30 Janusze Basketu – 3x3 basket.pl

Sektor B
8:00 Tire on Fire – Ball IN
9:30 C&C– Basen Camena Skawina
11:00 Cisi i Pokornego Serca – Heineken
12:30 Sylvamo Grizzlies – Młode Wilki 40+
14:00 Urara Sushi – Cotton Pickers

V kolejka – 23-24 kwietnia 2022

Sobota 23 kwietnia 2022
Hala B
Sektor A

8:00 PK Chaos – Yellow Pigs
9:30 Heineken – Lecikulka.pl
11:00 Grove Street Ballerz – C&C
12:30 Leliwa – Smogi
14:00 Space Invaders– ZGWS Basketball
15:30 Blue Lagoons – Omega Cats

Sektor B
8:00 Sylvamo Grizzlies – Why Ducks
9:30 Black Cliff Media Liszki – Urara Sushi
11:00 Alpha Cats – NWCSD
12:30 Cotton Pickers – Myśliwi
14:00 Double Blast – Nogi węża
15:30 Rocky Ballers – Cisi i Pokornego Serca

Niedziela 24 kwietnia 2022
Hala A

8:00 Omida Bulldogs – Remates
9:30 Rogue Jumpers – Haldent
11:00 Łowcy – Dzięki, Cześć
12:30 Miasteczko – Skarżyski Basket
14:00 Hurricane – Ranplast

Sektor A
8:00 We got game – Shootout
9:30 Basen Camena Skawina – Tarinwest
11:00 Newleśniqi – Navio Stokersi
12:30 Dancing queens – Przybylski
14:00 Hatifnaty – Janusze BAsketu
15:30 3x3 basket.pl – Wakepoint

Sektor B
8:00 Bądź w Dobrej Formie– Tire on Fire
9:30 Ball IN – Młode Wilki 40+
11:00 Kraków Globalls - Biało-Czarni
12:30 Promile – Apokalipsa
14:00 Później Ci Powiem – Basysta

VI kolejka – 14-15 maja 2022

Sobota 14 maja 2022
Hala B
Sektor A

8:00 Yellow Pigs – We got game
9:30 3x3 basket.pl – Hatifnaty
11:00 NWCSD – Dancing Queens
12:30 Tarinwest – Grove Street Ballerz
14:00 Leliwa – PK Chaos
15:30 Omega Cats – Apokalipsa

Sektor B
8:00 Basysta – Smogi
9:30 Myśliwi – Back Cliff Media Liszki
11:00 Why Ducks – Młode Wilki 40+
12:30 Lecikulka.pl – Rocky Ballers
14:00 Promile – Heineken
15:30 Cisi i Pokornego Serca – Blue Lagoons

Niedziela 15 maja 2022
Hala A

8:00 Remates – Miasteczko
9:30 Dzięki,Cześć – Rogue Jumpers
11:00 Hurricane – Łowcy
12:30 Haldent – Omida Bulldogs
14:00 Skarżyski Basket – Ranplast

Sektor A
8:00 Kraków Globalls – Double Blast
9:30 C&C – Biało-Czarni
11:00 Shootout – Space Invaders
12:30 ZGWS Basketball – Później Ci Powiem
14:00 Przybylski – Wakepoint
15:30 Janusze Basketu – Newleśniqi

Sektor B
8:00 Tire on Fire – Cotton Pickers
9:30 Ball IN – Bądź w Dobrej Formie
11:00 Urara Sushi – Sylvamo Grizzlies
12:30 Nogi węża – Basen Camena Skawina
14:00 Navio Stokersi – Alpha Cats

VII kolejka – 21-22 maja 2022

Sobota 21 maja 2022
Hala B
Sektor A

8:00 Omega Cats – Cisi i Pokornego Serca
9:30 Hatifnaty – Wakepoint
11:00 Space Invaders – Yellow Pigs
12:30 Przybylski – NWCSD
14:00 We got game – Leliwa
15:30 Dancing Queens – Navio Stokersi

Sektor B
8:00 Why Ducks – Urara Sushi
9:30 Blue Lagoons – Lecikulka.pl
11:00 Grove Street Ballerz – Nogi węża
12:30 Black Cliff Media Liszki – Tire on Fire
14:00 Sylvamo Grizzlies – Myśliwi
15:30 Rocky Ballers – Promile

Niedziela 22 maja 2022
Hala A

8:00 Rogue Jumpers – Hurricane
9:30 Omida Bulldogs – Dzięki,Cześć
11:00 Łowcy – Ranplast
12:30 Skarżyski Basket – Remates
14:00 Miasteczko – Haldent

Sektor A
8:00 PK Chaos – Smogi
9:30 C&C – Tarinwest
11:00 Później Ci Powiem – Shootout
12:30 Newleśniqi – 3x3 basket.pl
14:00 Basysta – ZGWS Basketball
15:30 Alpha Cats – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Double Blast – Biało-Czarni
9:30 Heineken – Apokalipsa
11:00 Basen Camena Skawina – Kraków Globalls
12:30 Bądź w Dobrej Formie – Młode Wilki 40+
14:00 Cotton Pickers – Ball In

VIII kolejka – 28-29 maja 2022

Sobota 28 maja 2022
Hala B
Sektor A

8:00  3 liga Grupa A: 5 miejsce - 8 miejsce
9:30  3 liga Grupa A: 1 miejsce - 4 miejsce
11:00 Leliwa – Space Invaders
12:30 PK Chaos – We got game
14:00 Hatifnaty – Newleśniqi
15:30 Yellow Pigs – Później Ci Powiem

Sektor B
8:00 3 liga Grupa A: 6 miejsce - 7 miejsce
9:30 3 liga Grupa A: 2 miejsce - 3 miejsce
11:00 NWCSD – Wakepoint
12:30 3x3 basket.pl – Alpha Cats
14:00 Ball IN – Black Cliff Media Liszki
15:30 Bądź w Dobrej Formie – Cotton Pickers

Niedziela 29 maja 2022
Hala A

8:00 Hurricane – Omida Bulldogs
9:30 Remates – Ranplast
11:00 Łowcy – Rogue Jumpers
12:30 Dzięki,Cześć – Miasteczko
14:00 Haldent – Skarżyski Basket

Sektor A
8:00  3 liga Grupa B: 5 miejsce - 8 miejsce
9:30  3 liga Grupa B: 1 miejsce - 4 miejsce
11:00 Navio Stokersi – Przybylski
12:30 Shootout – Basysta
14:00 ZGWS Basketball – Smogi
15:30 Janusze Basketu – Dancing Queens

Sektor B
8:00  3 liga Grupa B: 6 miejsce - 7 miejsce
9:30  3 liga Grupa B: 2 miejsce - 3 miejsce
11:00 Myśliwi – Why Ducks
12:30 Urara Sushi – Młode Wilki 40+
14:00 Tire on Fire – Sylvamo Grizzlies

IX kolejka – 4-5 czerwca 2022

Sobota 4 czerwca 2022
Hala B
Sektor A

8:00  3 liga Gr A: mecz o 5 miejsce (wygrani 5/8 vs 6/7)
9:30  3 liga Gr A: Finał (wygrani 1/4 vs 2/3)
11:00 Space Invaders – PK Chaos
12:30 Basysta – Yellow Pigs
14:00 Dancing Queens – 3x3 basket.pl
15:30 We got game – Smogi

Sektor B
8:00  3 liga Gr B: mecz o 5 miejsce (wygrani 5/8 vs 6/7)
9:30  3 liga Gr B: Finał (wygrani 1/4 vs 2/3)
11:00 NWCSD – Navio Stokersi
12:30 Cotton Pickers – Młode Wilki 40+
14:00 Black Cliff Media Liszki– Bądź w Dobrej Formie
15:30 Później Ci Powiem – Leliwa

Niedziela 5 czerwca 2022
Hala A

8:00 Remates – Haldent
9:30 Rogue Jumpers – Ranplast
11:00 Omida Bulldogs – Łowcy
12:30 Miasteczko – Hurricane
14:00 Skarżyski Basket – Dzięki, Cześć

Sektor A
8:00 3 liga Gr A: przegrani 1/4 vs 2/3
9:30 3 liga Gr A: przegrani 5/8 vs 6/7
11:00 Naleśniqi – Wake point
12:30 Alpha Cats – Hatifnaty
14:00 ZGWS Basketball – Shootout
15:30 Przybylski – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 3 liga Gr B: przegrani 1/4 vs 2/3
9:30 3 liga Gr B: przegrani 5/8 vs 6/7
11:00 Why Ducks – Tire on Fire
12:30 Urara Sushi – Myśliwi
14:00 Sylvamo Grizzlies – Ball IN