Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego
Edycja XLVII - wiosna 2024

OMIDA SPLASH BROTHERS MISTRZEM 47 SEZONU KNBA

Podsumowanie rundy finałowej 47 Sezonu KNBA

I Liga

W 47 Sezonie KNBA w półfinałowych rozgrywkach rundy finałowej zwyciężyli Skarżyski Basket oraz Omida Splash Brothers:

I Półfinał: Skarżyski Basket vs Promates Stokersi z wynikiem 74:61

II Półfinał: Dzięki,Cześć vs Omida Splash Brothers z wynikiem 65:78

Brązowym medalistą 47 sezonu zostaje drużyna Promates Stokersi:

III Dzięki,Cześć vs Promates Stokersi z wynikiem 81:86

Złotym medalistą wiosennej rundy KNBA Omida Splash Brothers:

Finał: Omida Splash Brothers vs Skarżyski Basket 70:65

II Liga

Pierwsze zwycięstwa w meczach półfinałowych odnoszą zespoły We Got Game oraz Przybylski:

I Półfinał: Shootout vs We Got Game 58:73

II Półfinał: C&C vs Przybylski 61:83

Mistrzem II ligi 47 sezonu zostaje drużyna Przybylski:

Finał: We Got Game vs Przybylski 48:66

Mecze o awans do I Ligi KNBA przegrywają Shootout oraz C&C:

Baraż: Miasteczko vs  Shootout 77:68

Baraż: Hatifnaty Bull Burger vs C&C 65:59

III Liga

Mistrzem III ligi 47 sezonu zostaje drużyna Cisi i Pokornego Serca:

Finał: PK Chaos vs Cisi i Pokornego Serca 62:65

Szanse ligowego awansu przygrywają Sylvamo Grizzlies oraz Lecikulka.pl:

Baraż: Sylvamo Grizzlie vs Łomzik Yellow Pigs 52:84

Baraż: Lecikulka.pl vs Janusze Basketu 64:66

KOLEJNOŚĆ  W TABELACH NA KONIEC  47 SEZON

I LIGA – OMIDA SPLASH BROTHERS

II LIGA – PRZYBYLSKI

III LIGA – CISI I POKORNEGO SERCA

I LIGA:

1. OMIDA SPLASH BROTHERS   złoty medal

2. SKARŻYSKI BASKET   srebrny medal

3. PROMATES STOKERSI   brązowy medal

4. DZIĘKI,CZEŚĆ  

5. ALPHA CATS SOUTH KRAKOW

6. TSS LELIWA BASKET

7. MIASTECZKO   wygrany baraż i utrzymanie w 1 lidze

8. HATIFNATY BULL BURGER   wygrany baraż i utrzymanie w 1 lidze

9. WHY DUCKS   bezpośredni  spadek z 1 ligi

10. PÓŹNIEJ CI POWIEM   bezpośredni  spadek z 1 ligi

II LIGA

1. PRZYBYLSKI   bezpośredni awans do 1 ligi

2. WE GOT GAME   bezpośredni awans do 1 ligi

3. SHOOTOUT   przegrany baraż

4. C&C   przegrany baraż

5. TEAM FCA 

6. SPACE INVADERS 

7. JANUSZE BASKETU   wygrany baraż i utrzymanie w 2 lidze   

8. ŁOMZIK YELLOW PIGS   wygrany baraż i utrzymanie w 2 lidze

9. DOBCZYCE GOATS   bezpośredni  spadek z 2 ligi

10. DOUBLE BLAST   bezpośredni  spadek z 2 ligi

III  LIGA

1. CISI I POKORNEGO SERCA  bezpośredni awans do 2 ligi

2. PK CHAOS   bezpośredni awans do 2 ligi  

3. LECIKULKA.PL   przegrany baraż  

4. SYLVAMO GRIZZLIES   przegrany baraż

5. 3X3 BASKET.PL 

6. BLACK CLIFF MEDIA UKS LISZKI

7. BĄDŹ W DOBREJ FORMIE

8. BAGRY MONSTERS