Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz / Wyniki

Terminarz rozgrywek

Data Godzina Sektor Liga Mecz
13-10-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
UP AZS
UP AZS
13-10-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Armada
Armada
Good Game
Good Game
13-10-2018 09:30 B III Liga Grupa A
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
RockyBallers
RockyBallers
13-10-2018 09:30 A IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
Dancing Queens
Dancing Queens
13-10-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
13-10-2018 11:00 B II Liga Grupa B
Remates
Remates
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
13-10-2018 12:30 A II Liga Grupa A
Angry Balls
Angry Balls
3x3basket.pl
3x3basket.pl
13-10-2018 12:30 B II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
13-10-2018 14:00 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
Basysta
Basysta
13-10-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
We Got Game
We Got Game
Niepołomice
Niepołomice
13-10-2018 15:30 B III Liga Grupa B
Newleśniqi
Newleśniqi
13-10-2018 15:30 A III Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
13-10-2018 17:00 B III Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
13-10-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Ranplast
Ranplast
Tarinwest
Tarinwest
13-10-2018 18:30 B IV Liga Grupa B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
Shake and Bake
Shake and Bake
13-10-2018 18:30 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
Janusze Basketu
Janusze Basketu
14-10-2018 08:00 HA I Liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
14-10-2018 08:00 A IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
Killer Bees
Killer Bees
14-10-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
Chlory Basket
Chlory Basket
14-10-2018 09:30 B IV Liga Grupa A
The Hoopers
The Hoopers
14-10-2018 09:30 A IV Liga Grupa B
Baltic Rail
Baltic Rail
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
14-10-2018 09:30 HA I Liga
Splash
Splash
AZS UEK
AZS UEK
14-10-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Wataha
Wataha
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
14-10-2018 11:00 B III Liga Grupa B
Double Blast
Double Blast
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
14-10-2018 11:00 HA I Liga
Hurricane
Hurricane
Przybylski
Przybylski
14-10-2018 12:30 B IV Liga Grupa B
Niepołomice
Niepołomice
14-10-2018 12:30 HA I Liga
HALdent
HALdent
The Lost Boys
The Lost Boys
14-10-2018 12:30 A III Liga Grupa B
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
RadwanSport Family
RadwanSport Family
14-10-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Shootout
Shootout
Navio Stokersi
Navio Stokersi
14-10-2018 14:00 HA I Liga
Miasteczko
Miasteczko
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
14-10-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
UP AZS
UP AZS
14-10-2018 15:30 A III Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
Technika
Technika
14-10-2018 15:30 B IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
Leliwa Basket
Leliwa Basket
14-10-2018 17:00 A III Liga Grupa A
Promile
Promile
Whaeva
Whaeva
14-10-2018 17:00 B III Liga Grupa A
R9 Basket
R9 Basket
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
14-10-2018 18:30 B III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
Gorillas
Gorillas
14-10-2018 18:30 A II Liga Grupa B
PK Chaos
PK Chaos
Hatifnaty
Hatifnaty
Data Godzina Sektor Liga Mecz
20-10-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Chlory Basket
Chlory Basket
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
20-10-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Good Game
Good Game
20-10-2018 09:30 A II Liga Grupa A
3x3basket.pl
3x3basket.pl
20-10-2018 09:30 B IV Liga Grupa B
Killer Bees
Killer Bees
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
20-10-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
Remates
Remates
20-10-2018 11:00 B III Liga Grupa B
Gorillas
Gorillas
Double Blast
Double Blast
20-10-2018 12:30 A II Liga Grupa B
PK Chaos
PK Chaos
Wataha
Wataha
20-10-2018 12:30 B III Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
R9 Basket
R9 Basket
20-10-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
20-10-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
Niepołomice
Niepołomice
Heineken
Heineken
20-10-2018 15:30 A II Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Shootout
Shootout
20-10-2018 15:30 B III Liga Grupa B
RadwanSport Family
RadwanSport Family
LeciKulka pl
LeciKulka pl
20-10-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Ranplast
Ranplast
C&C
C&C
20-10-2018 17:00 B III Liga Grupa B
Newleśniqi
Newleśniqi
20-10-2018 18:30 B III Liga Grupa A
RockyBallers
RockyBallers
20-10-2018 18:30 A II Liga Grupa B
Navio Stokersi
Navio Stokersi
21-10-2018 08:00 HA I Liga
AZS UEK
AZS UEK
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
21-10-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
UP AZS
UP AZS
Blue Lagoons
Blue Lagoons
21-10-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
The Hoopers
The Hoopers
Armada
Armada
21-10-2018 09:30 HA I Liga
The Lost Boys
The Lost Boys
Hurricane
Hurricane
21-10-2018 09:30 A IV Liga Grupa B
Dancing Queens
Dancing Queens
Baltic Rail
Baltic Rail
21-10-2018 09:30 B III Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
21-10-2018 11:00 B III Liga Grupa A
Technika
Technika
Whaeva
Whaeva
21-10-2018 11:00 HA I Liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
Miasteczko
Miasteczko
21-10-2018 11:00 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
21-10-2018 12:30 HA I Liga
Przybylski
Przybylski
Splash
Splash
21-10-2018 12:30 A IV Liga Grupa B
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
21-10-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
21-10-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Janusze Basketu
Janusze Basketu
Angry Balls
Angry Balls
21-10-2018 14:00 B IV Liga Grupa B
Shake and Bake
Shake and Bake
We Got Game
We Got Game
21-10-2018 14:00 HA I Liga
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
HALdent
HALdent
21-10-2018 15:30 B IV Liga Grupa A
Leliwa Basket
Leliwa Basket
21-10-2018 15:30 A III Liga Grupa A
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
Promile
Promile
21-10-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
21-10-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Basysta
Basysta
Space Invaders
Space Invaders
21-10-2018 18:30 A III Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
21-10-2018 18:30 B III Liga Grupa B
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
Data Godzina Sektor Liga Mecz
27-10-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
27-10-2018 08:00 A III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
27-10-2018 09:30 B IV Liga Grupa A
Good Game
Good Game
The Hoopers
The Hoopers
27-10-2018 09:30 A IV Liga Grupa B
Baltic Rail
Baltic Rail
Killer Bees
Killer Bees
27-10-2018 11:00 A II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
3x3basket.pl
3x3basket.pl
27-10-2018 11:00 B III Liga Grupa A
Whaeva
Whaeva
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
27-10-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Wataha
Wataha
Hatifnaty
Hatifnaty
27-10-2018 12:30 B III Liga Grupa B
Double Blast
Double Blast
RadwanSport Family
RadwanSport Family
27-10-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
Betony
Betony
27-10-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
Leliwa Basket
Leliwa Basket
27-10-2018 15:30 B IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
Niepołomice
Niepołomice
27-10-2018 15:30 A III Liga Grupa A
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
Technika
Technika
27-10-2018 17:00 B III Liga Grupa B
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
Gorillas
Gorillas
27-10-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
Ranplast
Ranplast
27-10-2018 18:30 A IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
Shake and Bake
Shake and Bake
27-10-2018 18:30 B IV Liga Grupa A
UP AZS
UP AZS
28-10-2018 08:00 HA I Liga
Hurricane
Hurricane
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
28-10-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
Chlory Basket
Chlory Basket
28-10-2018 08:00 B IV Liga Grupa B
We Got Game
We Got Game
28-10-2018 09:30 A III Liga Grupa A
Promile
Promile
Kraków Globalls
Kraków Globalls
28-10-2018 09:30 B III Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
28-10-2018 09:30 HA I Liga
HALdent
HALdent
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
28-10-2018 11:00 B III Liga Grupa B
Newleśniqi
Newleśniqi
Nogi Węża
Nogi Węża
28-10-2018 11:00 HA I Liga
Miasteczko
Miasteczko
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
28-10-2018 11:00 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
Tarinwest
Tarinwest
28-10-2018 12:30 B III Liga Grupa A
R9 Basket
R9 Basket
RockyBallers
RockyBallers
28-10-2018 12:30 HA I Liga
Splash
Splash
The Lost Boys
The Lost Boys
28-10-2018 12:30 A II Liga Grupa A
Angry Balls
Angry Balls
Basysta
Basysta
28-10-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Janusze Basketu
Janusze Basketu
28-10-2018 14:00 HA I Liga
AZS UEK
AZS UEK
Przybylski
Przybylski
28-10-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
Leliwa Basket
Leliwa Basket
28-10-2018 15:30 B IV Liga Grupa B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
Killer Bees
Killer Bees
28-10-2018 15:30 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
Navio Stokersi
Navio Stokersi
28-10-2018 17:00 A II Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
28-10-2018 17:00 B III Liga Grupa B
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
28-10-2018 18:30 B IV Liga Grupa B
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
Dancing Queens
Dancing Queens
28-10-2018 18:30 A II Liga Grupa B
Shootout
Shootout
PK Chaos
PK Chaos
Data Godzina Sektor Liga Mecz
24-11-2018 08:00 B III Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
Gorillas
Gorillas
24-11-2018 08:00 A IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
24-11-2018 09:30 B IV Liga Grupa A
UP AZS
UP AZS
Armada
Armada
24-11-2018 09:30 A III Liga Grupa B
Newleśniqi
Newleśniqi
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
24-11-2018 11:00 A III Liga Grupa A
Kraków Globalls
Kraków Globalls
Whaeva
Whaeva
24-11-2018 11:00 B IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
24-11-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
Chlory Basket
Chlory Basket
24-11-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Wataha
Wataha
Shootout
Shootout
24-11-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Basysta
Basysta
24-11-2018 14:00 B III Liga Grupa A
RockyBallers
RockyBallers
Promile
Promile
24-11-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Technika
Technika
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
24-11-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Janusze Basketu
Janusze Basketu
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
24-11-2018 17:00 A II Liga Grupa B
Navio Stokersi
Navio Stokersi
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
24-11-2018 17:00 B III Liga Grupa B
RadwanSport Family
RadwanSport Family
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
24-11-2018 18:30 B IV Liga Grupa B
Killer Bees
Killer Bees
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
24-11-2018 18:30 A III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
25-11-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
25-11-2018 08:00 A III Liga Grupa B
Double Blast
Double Blast
25-11-2018 08:00 HA I Liga
Przybylski
Przybylski
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
25-11-2018 09:30 B IV Liga Grupa B
Niepołomice
Niepołomice
Baltic Rail
Baltic Rail
25-11-2018 09:30 A II Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Remates
Remates
25-11-2018 09:30 HA I Liga
The Lost Boys
The Lost Boys
AZS UEK
AZS UEK
25-11-2018 11:00 HA I Liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
Hurricane
Hurricane
25-11-2018 11:00 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
3x3basket.pl
3x3basket.pl
25-11-2018 11:00 B IV Liga Grupa A
Leliwa Basket
Leliwa Basket
Good Game
Good Game
25-11-2018 12:30 A II Liga Grupa A
Ranplast
Ranplast
Angry Balls
Angry Balls
25-11-2018 12:30 HA I Liga
Miasteczko
Miasteczko
HALdent
HALdent
25-11-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
The Hoopers
The Hoopers
Blue Lagoons
Blue Lagoons
25-11-2018 14:00 B III Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
R9 Basket
R9 Basket
25-11-2018 14:00 HA I Liga
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
Splash
Splash
25-11-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
Betony
Betony
25-11-2018 15:30 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
Space Invaders
Space Invaders
25-11-2018 15:30 B IV Liga Grupa B
Shake and Bake
Shake and Bake
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
25-11-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
Dancing Queens
Dancing Queens
Heineken
Heineken
25-11-2018 17:00 A III Liga Grupa A
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
25-11-2018 18:30 A II Liga Grupa B
PK Chaos
PK Chaos
25-11-2018 18:30 B IV Liga Grupa B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
We Got Game
We Got Game
Data Godzina Sektor Liga Mecz
01-12-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Good Game
Good Game
UP AZS
UP AZS
01-12-2018 08:00 A IV Liga Grupa B
Baltic Rail
Baltic Rail
Shake and Bake
Shake and Bake
01-12-2018 09:30 B III Liga Grupa A
R9 Basket
R9 Basket
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
01-12-2018 09:30 A II Liga Grupa B
Remates
Remates
PK Chaos
PK Chaos
01-12-2018 11:00 B IV Liga Grupa B
Dancing Queens
Dancing Queens
Killer Bees
Killer Bees
01-12-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Wataha
Wataha
01-12-2018 12:30 B IV Liga Grupa A
The Hoopers
The Hoopers
Leliwa Basket
Leliwa Basket
01-12-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Shootout
Shootout
Hatifnaty
Hatifnaty
01-12-2018 14:00 B III Liga Grupa A
Technika
Technika
01-12-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Betony
Betony
Navio Stokersi
Navio Stokersi
01-12-2018 15:30 B IV Liga Grupa B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
01-12-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
Tarinwest
Tarinwest
01-12-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Angry Balls
Angry Balls
C&C
C&C
01-12-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
Heineken
Heineken
Wilki Rabka
Wilki Rabka
01-12-2018 18:30 A II Liga Grupa A
Ranplast
Ranplast
01-12-2018 18:30 B III Liga Grupa B
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
Nogi Węża
Nogi Węża
02-12-2018 08:00 A III Liga Grupa B
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
02-12-2018 08:00 HA I Liga
HALdent
HALdent
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
02-12-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
Chlory Basket
Chlory Basket
02-12-2018 09:30 B IV Liga Grupa A
Blue Lagoons
Blue Lagoons
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
02-12-2018 09:30 HA I Liga
AZS UEK
AZS UEK
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
02-12-2018 09:30 A III Liga Grupa A
Promile
Promile
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
02-12-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
02-12-2018 11:00 B III Liga Grupa B
LeciKulka pl
LeciKulka pl
Newleśniqi
Newleśniqi
02-12-2018 11:00 HA I Liga
Splash
Splash
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
02-12-2018 12:30 B III Liga Grupa A
Whaeva
Whaeva
RockyBallers
RockyBallers
02-12-2018 12:30 A III Liga Grupa B
Gorillas
Gorillas
RadwanSport Family
RadwanSport Family
02-12-2018 12:30 HA I Liga
Przybylski
Przybylski
The Lost Boys
The Lost Boys
02-12-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
02-12-2018 14:00 HA I Liga
Hurricane
Hurricane
Miasteczko
Miasteczko
02-12-2018 14:00 A II Liga Grupa A
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
Basysta
Basysta
02-12-2018 15:30 B III Liga Grupa A
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
Kraków Globalls
Kraków Globalls
02-12-2018 15:30 A IV Liga Grupa B
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
Niepołomice
Niepołomice
02-12-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
We Got Game
We Got Game
Dancing Queens
Dancing Queens
02-12-2018 17:00 A III Liga Grupa B
Double Blast
Double Blast
02-12-2018 18:30 A II Liga Grupa A
3x3basket.pl
3x3basket.pl
Janusze Basketu
Janusze Basketu
02-12-2018 18:30 B IV Liga Grupa A
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
The Hoopers
The Hoopers
Data Godzina Sektor Liga Mecz
08-12-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
Armada
Armada
08-12-2018 08:00 A III Liga Grupa B
Newleśniqi
Newleśniqi
Double Blast
Double Blast
08-12-2018 09:30 B III Liga Grupa A
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
Promile
Promile
08-12-2018 09:30 A III Liga Grupa A
R9 Basket
R9 Basket
08-12-2018 11:00 B III Liga Grupa A
RockyBallers
RockyBallers
Myśliwi Le'lomi
Myśliwi Le'lomi
08-12-2018 11:00 A II Liga Grupa B
Shootout
Shootout
08-12-2018 12:30 B IV Liga Grupa B
We Got Game
We Got Game
Heineken
Heineken
08-12-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Wataha
Wataha
Remates
Remates
08-12-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
Blue Lagoons
Blue Lagoons
08-12-2018 14:00 A II Liga Grupa B
Albatrosy 2000
Albatrosy 2000
Betony
Betony
08-12-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Basysta
Basysta
3x3basket.pl
3x3basket.pl
08-12-2018 15:30 B IV Liga Grupa B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
08-12-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Ranplast
Ranplast
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
08-12-2018 17:00 B III Liga Grupa A
Technika
Technika
Kraków Globalls
Kraków Globalls
08-12-2018 18:30 A III Liga Grupa B
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
LeciKulka pl
LeciKulka pl
08-12-2018 18:30 B IV Liga Grupa B
Shake and Bake
Shake and Bake
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
09-12-2018 08:00 A IV Liga Grupa B
Baltic Rail
Baltic Rail
09-12-2018 08:00 B IV Liga Grupa A
UP AZS
UP AZS
The Hoopers
The Hoopers
09-12-2018 08:00 HA I Liga
The Lost Boys
The Lost Boys
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
09-12-2018 09:30 HA I Liga
HALdent
HALdent
Hurricane
Hurricane
09-12-2018 09:30 B III Liga Grupa B
Nogi Węża
Nogi Węża
RadwanSport Family
RadwanSport Family
09-12-2018 09:30 A III Liga Grupa A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
Whaeva
Whaeva
09-12-2018 11:00 HA I Liga
Łowcy RSEstates
Łowcy RSEstates
AZS UEK
AZS UEK
09-12-2018 11:00 A II Liga Grupa A
C&C
C&C
09-12-2018 11:00 B IV Liga Grupa B
Niepołomice
Niepołomice
Dancing Queens
Dancing Queens
09-12-2018 12:30 A II Liga Grupa B
Hatifnaty
Hatifnaty
Navio Stokersi
Navio Stokersi
09-12-2018 12:30 B III Liga Grupa B
Gorillas
Gorillas
09-12-2018 12:30 HA I Liga
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
Przybylski
Przybylski
09-12-2018 14:00 A II Liga Grupa B
PK Chaos
PK Chaos
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
09-12-2018 14:00 HA I Liga
Miasteczko
Miasteczko
Splash
Splash
09-12-2018 14:00 B IV Liga Grupa A
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
09-12-2018 15:30 B IV Liga Grupa A
Chlory Basket
Chlory Basket
Good Game
Good Game
09-12-2018 15:30 A II Liga Grupa A
Space Invaders
Space Invaders
Angry Balls
Angry Balls
09-12-2018 17:00 A II Liga Grupa A
Tarinwest
Tarinwest
Janusze Basketu
Janusze Basketu
09-12-2018 17:00 B IV Liga Grupa B
Killer Bees
Killer Bees
We Got Game
We Got Game
09-12-2018 18:30 B IV Liga Grupa A
Leliwa Basket
Leliwa Basket
Lobo Biało-Czarni
Biało-Czarni
09-12-2018 18:30 A III Liga Grupa B
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?