KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz

SEZON 40

Data Godzina Sektor Liga Mecz KW. I KW. II KW. III KW. IV DOG. I DOG II
19-10-2019 08:00 B III, Gr. A
Heineken
Heineken
79 - 68
Basysta
Basysta
14 : 25 27 : 14 14 : 9 24 : 20 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 08:00 A II, Gr. A
GL Cembrit Team
GL Cembrit Team
56 - 93
Leliwa Basket
Leliwa Basket
8 : 25 23 : 16 11 : 25 14 : 27 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 09:30 B IV, Gr. B
Maximus Team
Maximus Team
73 - 33
RockyBallers
RockyBallers
15 : 8 19 : 8 18 : 6 21 : 11 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 09:30 A II, Gr. A
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
65 - 82
SnajC&Cerzy
SnajC&Cerzy
14 : 20 15 : 23 24 : 14 12 : 25 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 11:00 B IV, Gr. B
Skarżyski Basket
Skarżyski Basket
101 - 38
Green Win
Green Win
26 : 17 25 : 13 23 : 1 27 : 7 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 11:00 A III, Gr. B
Remates
Remates
92 - 58
Newleśniqi
Newleśniqi
14 : 22 31 : 11 20 : 10 27 : 15 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 12:30 B IV, Gr. A
Tire on Fire
Tire on Fire
43 - 51
Chlory Basket
Chlory Basket
8 : 10 11 : 11 14 : 8 10 : 22 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 12:30 A III, Gr. B
NIE WSZYSCY CZUJĄ SIŁĘ DOBROJAYA
NIE WSZYSCY CZUJĄ SIŁĘ DOBROJAYA
114 - 84
Wilki Rabka
Wilki Rabka
28 : 20 30 : 19 35 : 16 21 : 29 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 14:00 A III, Gr. B
Looźna Ekipa
Looźna Ekipa
51 - 55
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
21 : 14 15 : 22 11 : 9 4 : 10 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 14:00 B IV, Gr. A
Freaks Helcom.pl
Freaks Helcom.pl
68 - 52
Baltic Rail
Baltic Rail
10 : 3 13 : 15 19 : 21 26 : 13 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 15:30 B IV, Gr. B
Motorola
Motorola
39 - 111
Arrrmada
Arrrmada
7 : 25 11 : 33 12 : 28 9 : 25 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 15:30 A III, Gr. A
Dancing Queens
Dancing Queens
58 - 60
LeciKulka pl
LeciKulka pl
10 : 9 3 : 13 22 : 20 23 : 18 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 17:00 B IV, Gr. A
Nogi Węża
Nogi Węża
55 - 72
Killer Bees
Killer Bees
12 : 19 9 : 20 23 : 17 11 : 16 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 17:00 A III, Gr. B
Kraków Globalls
Kraków Globalls
77 - 80
Gorillas
Gorillas
25 : 19 16 : 18 19 : 19 17 : 24 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 18:30 B IV, Gr. A
Ball In
Ball In
86 - 74
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
23 : 15 16 : 11 23 : 20 24 : 28 0 : 0 0 : 0
19-10-2019 18:30 A III, Gr. A
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
77 - 71
Promile
Promile
14 : 22 12 : 11 29 : 9 22 : 29 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 08:00 HA I Liga
Łomzik Auto Złom - Yellow Pigs
Łomzik Auto Złom - Yellow Pigs
73 - 60
Splash
Splash
17 : 18 22 : 18 26 : 8 8 : 16 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 08:00 B IV, Gr. B
Biało-Czarni
Biało-Czarni
43 - 76
Myśliwi
Myśliwi
9 : 24 16 : 10 9 : 20 9 : 22 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 08:00 A II, Gr. B
Hatifnaty Bull Burger
Hatifnaty Bull Burger
53 - 61
Double Blast
Double Blast
9 : 5 16 : 17 17 : 19 11 : 20 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 09:30 B IV, Gr. B
The Hoopers
The Hoopers
0 - 20
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
0 : 20 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 09:30 A II, Gr. A
Alpha Cats South Krakow
Alpha Cats South Krakow
83 - 63
Space Invaders
Space Invaders
28 : 11 16 : 12 18 : 16 21 : 24 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 09:30 HA I Liga
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
74 - 63
Hurricane
Hurricane
27 : 21 13 : 14 13 : 15 21 : 13 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 11:00 HA I Liga
HALdent
HALdent
64 - 59
ŁOWCY TEC AZS UEK
ŁOWCY TEC AZS UEK
15 : 14 15 : 12 19 : 21 15 : 12 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 11:00 A II, Gr. B
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
69 - 72
Tarinwest
Tarinwest
17 : 10 17 : 18 23 : 20 12 : 24 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 11:00 B III, Gr. A
Shake and Bake
Shake and Bake
60 - 64
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
17 : 18 14 : 18 8 : 16 21 : 12 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 12:30 B III, Gr. A
Jednostka Paintballowa-ZANO
Jednostka Paintballowa-ZANO
96 - 99
Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju
Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju
20 : 19 25 : 24 16 : 26 23 : 15 2 : 2 10 : 13
20-10-2019 12:30 A II, Gr. A
We Got Game
We Got Game
78 - 57
Betony
Betony
17 : 15 17 : 9 21 : 14 23 : 19 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 12:30 HA I Liga
The Lost Boys
The Lost Boys
71 - 49
Navio Stokersi
Navio Stokersi
17 : 5 10 : 8 25 : 14 19 : 22 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 14:00 A III, Gr. B
Blue Lagoons
Blue Lagoons
58 - 100
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
7 : 33 19 : 17 12 : 27 20 : 23 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 14:00 HA I Liga
PK Chaos
PK Chaos
43 - 73
Miasteczko
Miasteczko
5 : 8 15 : 22 8 : 28 15 : 15 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 15:30 B II, Gr. B
Ranplast
Ranplast
70 - 71
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
17 : 17 18 : 12 14 : 23 21 : 19 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 15:30 A II, Gr. A
Teraz To Będzie
Teraz To Będzie
64 - 82
Janusze Basketu
Janusze Basketu
19 : 19 9 : 20 20 : 16 16 : 27 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 17:00 B II, Gr. B
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
105 - 78
Przybylski
Przybylski
30 : 9 28 : 27 16 : 14 31 : 28 0 : 0 0 : 0
20-10-2019 17:00 A II, Gr. B
3x3basket.pl
3x3basket.pl
59 - 80
Shootout
Shootout
22 : 14 14 : 25 13 : 13 10 : 28 0 : 0 0 : 0
28-10-2019 18:30 Arena IV, Gr. A
Good Game
Good Game
0 - 0
Reset
Reset
0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0