KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Zawodnicy

Wyszukaj


Nazwisko i imię Wzrost Ostatni sezon Ostatnia drużyna
Flaga Mariusz 197 41 SnajC&Cerzy
Flakowicz Maciej 0 19 A2K
Florczyk Adam 172 32 A2K
Florczyk Jakub 190 27 Red Pro
Florek Rafał 180 31 Double Blast
Florek Tomasz 185 31 State Street
Floriański Grzegorz 180 19 Iniemamocni
Florkowski Maciej 180 20 Lampa Alladyna
Floryański Grzegorz 188 41 Hurricane
Folcik Andrzej 180 34 UKS 2010 Liszki
Foltyn Kamil 0 39 Gorillas
Forczek Marcin 188 27 Fast Break
Fortuna Marek 180 33 Kartel Kazimierza D-Ryja
Foryś Szymon 187 29 BASKET
Frączek Lech 180 19 Klocki
Frączek Monika 165 34 Amway Kraków
Frączek Rafał 175 26 The Lost Boys
Franczak Jan 183 23 Leśne Dziadki
Franczak Waldemar 189 41 Przybylski
Franczyk Maciej 0 20 GL Cembrit Team
Frasiński Piotr 178 29 We Got Game
Freyre Nicolas 180 37 Kraków Globalls
Fronczyk Michał 200 41 Splash
Fronczyk Rafał 200 41 Splash
Frydrych Łukasz 172 41 Ranplast
Fudala Hubert 0 41 Chłopaki Nie Skaczą
Fuglewicz Artur 178 31 Uchoćcy
Furtak Grzegorz 192 21 Motorola
Furtak Marcin 183 41 ŁOWCY TEC
Fus Maria 0 25 We Got Game
Fustin Goran 0 40 Kraków Globalls
Gach Kamil 0 39 Green Win
Gagat Przemysław 0 23 Ranplast
Gajda Karol 180 41 Tire on Fire
Gajda Tomasz 186 37 Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki
Gajek Jakub 180 41 Basket Jam Session
Gajek Krzysztof 0 18 Baszta Bieżanów
Gajek Krzysztof 190 41 Basket Jam Session
Gajewski Kacper 175 37 Poland Trotters
Gajewski Piotr 182 31 Sharks
Galiszewski Tomasz 176 34 Amway Kraków
Galiszewski Tomasz 176 37 Amway Kraków
Galuszka Samuel 0 41 Heineken
Gałaś Kamil 0 41 Smogi
Gałaszkieiwcz Wojciech 188 31 ISK Kraków Hussars
Gałązka Maciej 190 41 Nogi Węża
Gałda Jan 0 26 Ball Hunters
Gałdyszynski Przemysław 184 21 ATSI S.A.
Gałęzowski Michał 190 34 Alpha Cats South Krakow
Gałka Damian 180 30 NCPLUS
Gałka Mateusz 182 38 Basket Jam Session
Gałka Wojciech 180 19 Krakowski Klub Sportowy Głuchych Jedność
Gałuszka Bartosz 171 34 Bice i Cyce
Gałuszka Szymon 180 41 Później Ci Powiem
Gamroth Mateusz 185 37 Amway Kraków
Gamza Marcin 178 37 Double Blast
Garcia Jimenez Hugo 0 41 The Hoopers
Gargas Grzegorz 186 31 A2K
Gargul Michał 192 36 Lobe Miners
Gargula Paweł 184 37 Basysta
Gąska Jakub 193 39 Niepołomice
Gąska Tomasz 191 33 How High
Gaszyński Przemysław 181 36 HALdent
Gaweł Piotr 189 35 Run&Gun
Gawlina Mateusz 0 39 ŁOWCY TEC
Gawłowicz Marcin 168 30 Newleśniqi
Gawłowski Michał 179 29 AZS UEK
Gawor Katarzyna 0 23 Ranplast
Gawor Małgorzata 0 23 Ranplast
Gaździcki Patryk 196 37 Później Ci Powiem
Gębala Maciej 0 41 Betony
Gębarowski Kamil 0 40 Green Win
Gębarowski Tomasz 186 41 Miasteczko
Geller Maciej 183 19 A2K
Gerhke Józef 176 22 Krakowski Klub Sportowy Głuchych Jedność
Gerwel Artur 191 22 Snajperzy
Giacchetti Diego 0 41 Basysta
Gibas Michał 188 41 Myśliwi
Gierczak Hubert 193 18 Dziadziowie
Gil Marcel 190 37 Betony